Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

28.Aralık.2017 9 Gece Umre Turu, Kişi Başı

Ürün Kodu: BGTUMRE002
Marka: BiggTravel
7.476,73 TL KDV Dahil

28.Aralık.2017 Hareketli 9 Gece Umre Turu, Kişi Başı Fiyat

5 Yıldızlı ibadet mekanlarına yakın mesafede 9 gece 2 kişilik odada kişi başı yarım pansiyon konaklama. 

Mekke oteli : Al Marwa Rayhaan

Medine oteli : Rawda Royal Inn

Mekke Medine arası klimalı otobüsler ile transfer ve vize dahildir. 

İki kişilik odada kişi başı fiyattır. İki adet alım yapılması gerekmektedir. Tek kişi kalış için bu fiyat kullanılamaz.

Geçerlilik tarihi: 28.Aralık.2017. Tur yeterli sayıya ulaşmadığı takdirde aynı şartlar olmak kaydı ile müşterinin de onayı alınarak tur tarihi ileri veya geri çekilebilir.

i1217

Özet Tur Programı : 

28 Aralık 2017 Perşembe-02 Ocak 2018
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra İkram Turizm bankosu önünde buluşma saati: 09:50.Türk Hava Havayolları kontuarında bilet ve bagaj işlemleri yapılması. Daha sonra Hocamızın rehberliğinde 2 rekât İhram namazı kılınması ve niyet edilmesi. Ardından TK 092 Sefer Sayılı Uçuş ile Cidde'ye uçma saati : 12:50 Cidde'ye varış saati (Yerel saatle) 16:30. Klimalı otobüs ile Mekke Al Marwa Rayhaan Otelimize transfer. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde umre ibadetimizi yerine getirilmesi, geceleme otelimizdedir. Mekke Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz.Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Akabe, Nur Dağı, Cennet-ül Mualla, Cin Mescid-i, Hz.Muhammed (s.a.v) Doğduğu Ev ziyaretlerini yapıyoruz.

3 Ocak 2018 Çarşamba
Sabah kahvaltısından sonra Kâbe’de Veda Tavafı yapılacak. Otel lobisinde saat buluşarak klimalı otobüslerle Medine’ye doğru hareket edeceğiz. Takribi 5–6 saatlik bir yolculuktan sonra Medine’deki Rawda Royal Inn otelimize varış. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde Mescid-i Nebevi’ye selamlama ziyareti yapılacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

6 Ocak 2018 Cumartesi
Bugün Medine'den ayrılıyoruz. Ravza'ya veda ziyareti yapılacak.Saat 13:25 otel lobisinde buluşarak MEDİNE HAVALİMANI 'na doğru klimalı otobüslerimiz ile hareket edeceğiz. Havalimanında TK 109 sefer sayılı uçak ile saat 18:25 İstanbul Atatürk uçacağız. Yerel Saatle 22:10 İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Bir dahaki umre seyahatimizde buluşmak üzere,İstanbul Atatürk hoş geldiniz. 


DAHİL OLAN HİZMETLER :

- THY ile (Ekonomi sınıf) gidiş – dönüş uçak bilet ücreti, 
- Umre Vizesinin alınması (Başvuru + Takip + Vize alınışı) 
- Diyanet İşleri Başkanlığı, Turizm Bakanlığı ve Türsab nezdinde yatması gereken teminat, harç bedelleri ile yapılacak işlemlerin takibi, 
- Diyanet İşleri Başkanlığından Umreci yaka kartının çıkartılması, Türsab ve ilgili makamlardan onaylı tur programlarının alınması, 
- Suudi Arabistan Hac Bakanlığı ile Suudi Arabistan’daki diğer işlemler için yapılan ödemeler ve işlemlerin takibi, 
- Klimalı otobüslerle Suudi Arabistan’da karşılama, uğurlama ve tüm dâhili transferler ile Mekke ve Medine ziyaretlerinin yaptırılması, 
- Yukarıda belirtilen şekillerde otel konaklaması, 
- Seyahat Çantası, Omuz çantası, Heybe, Bagaj etiketi ve Umre Rehber Kitapçığı, 
- Dönüşte, dönüş havalimanında teslim edilmek üzere 5 litre dolu olarak Zemzem bidonu, 
- Yurt dışına çıkış harcı, 
- Umre Seyahat Sigortası, 
- Tüm tur boyunca rehberlik hizmetleri,


DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

- Otel odalarında (dolu ise) mini buzdolabından kullanılan yiyecek ve içecekler, 
- Öğle yemekleri, 
- Türkiye'de iç hat uçuşların yapılacağı havalimanına ulaşımlar, 
- Pasaport çıkartma işlemleri, şahsi masraflar, v.b 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 15 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. 

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.