Sayfa Başı

 
  • Ana Sayfa
  • Tüm Kategoriler
  • Hesabım
  • İletişim

Kapadokya, Jeep Safari

Ürün Kodu: BGTJEEPS
Marka: BiggTravel
312,70 TL KDV Dahil

Kapadokya Jeep Safari

1 kişilik fiyattır

SAFARİ İÇERİĞİ
Gün içerisinde dilediğiniz saatlerde safari yapılabilir. 2 - 2,5 saatlik bir program şeklinde sunulur. 5 farklı panoramik noktada durulur ve fotoğraf çekimi yapılır.


ROTA

Gemili Dağı: Kapadokya' nın eşsiz manzarası kuşbakışı izlenir ve fotoğraf çekimi için mola verilir.

Üzengi Panaroma: Üzengi çayının etkileyici görüntüsü eşliğinde fotoğraf çekimi için serbest zaman verilir.

Gomede Vadisi ve Harabeler: Bu noktada misafirler tepeden vadiyi izler, harabeleri gezdikten sonra fotoğraf çekimi için tura ara verilir.

Ortahisar Panorama: Burada Ortahisar Kalesi’ ni ve kale eteklerine kurulmuş eski Yunan Evlerini görmeleri için kısa bir mola verilir.

Red Valley Kızılçukur: Günbatımı noktası olarak da bilinen Aktepe, özellikle günbatımındaki harika Kızılçukur manzarası ile ünlüdür. Burada manzarayı izlemek için ara verilir. Bu noktadamisafirlerimize şampanya ikramı yapılır ve günün anısına sertifika takdim edilir.

Geçerlilik Tarihi: 30.09.2018 

Sipariş Koşulları :

1. Siparişin tercih edilen tarihten en az 7 gün önce verilmesi gerekmektedir.

2. Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir. Ya da 0216 – 538 6565 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bu bilgiyi bize iletebilirsiniz.

3. Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.

4. Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

DİKKAT
•    Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•    Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•    Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.


Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.