Hilton Istanbul Bosphorus

Hilton Istanbul Bosphorus 1 Gece 2 Kişi Tam Pansiyon Konaklama Paketi

5 yıldızlı otelde,King One Bedroom Suite Odada 1 gece 2 kişi Tam Pansiyon konaklama

2 kişilik, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği fiyata dahildir.

Öğle veya akşam yemeklerinde Lalezar Restaurant menüsünden seçilecek  1 başlangıç, 1 ana yemek ve 1 tatlı ile 3 aşamalı menü sunulmaktadır. İçecekler ekstradır.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş günü önce yapılması gerekmektedir.

İstanbul’un kalbinde ikonik bir otel
İstanbul’un kalbinde, pitoresk bahçelerin ortasında yer alan Hilton İstanbul Bosphorus, 60 yıllık tarihi geçmişe sahip ikonik bir otel. Konuk odaları ve süitler, modern kolaylıklar ve Boğaz ve Eski Kent manzaralı özel balkonlar sunmaktadır. Hazır buradayken, kapalı / açık yüzme havuzları, muhteşem yemek mekanları, Türk hamamları ve spa ve özel çocuk tesisleri dahil olmak üzere tatil köyü tarzı olanaklarından yararlanın.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

 

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.