Hizmetlerimiz

Kurumsal Yurtdışı Seyahat Organizasyonları

Dünya’nın her yerine deneyimli ekibimiz ve 20 yıllık tecrübemiz ile satışlarınızı arttırmak, çalışanlarınızı veya iş ortaklarınızı ödüllendirmek, dönem toplantıları gerçekleştirmek için “Tailor Made” seyahat ve organizasyonlar tasarlıyoruz.

 

Kurumsal Otel ve Deneyim Rezervasyonları

İş seyahatleriniz için otel rezervasyonları, havalimanı transferleri ve restoran rezervasyonlarınızı tecrübeli ekibimiz ile organize ediyoruz.

Yurtiçi veya Yurtdışında ki tercihinize göre sizi ve ailenizi memnun etmek için anlaşmalı olduğumuz otel, restoran, deneyim ve transfer hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Servis kalitesine güvendiğimiz işletmelerle çalışarak size en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sizlere en uygun uçuş ve fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Dilerseniz biletlerinizi ‘’Biggtravel Dijital veya Basılı Çeki’’ ile de satın alma imkanı sunuyoruz.

Seyahat planınızın bir parçası olan vize işlemlerinizi tüm elçilik ve konsolosluklarda ki deneyimli kadromuz ile sizin adınıza yürütüyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz araç kiralama firmaları ile Türkiye’nin her yerinde ve her bütçeye uygun araçlar ile size hizmet veriyoruz.

Bireysel ve kurumsal transfer taleplerinizi binek araç, Vito veya lüks otobüsler ile karşılıyoruz.

Aldıkça Gez, Gezdikçe Eğlen

Bir yıl geçerli Biggtravel Hediye çekleri ile gönlünüzce seyahat edebilirsiniz.

Her türlü ihtiyaca hitap eden Biggtravel hediye çekleri ile araç kiralamadan masaj hizmetlerine, yurtiçi ve yurtdışı otel konaklamasından, uçak biletine, restoran rezervasyonlarından, farklı deneyim ve eğitim seçeneklerine kadar yüzlerce seçenekten birini seçebilirsiniz.

Geçerli Olduğu Hizmetler:

  • Yurtiçi Oteller
  • Yurtdışı Turlar
  • Deneyim Hizmetleri
  • Uçak Bileti
  • Restoran Hizmetleri
  • Araç Kiralama

Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat hizmetlerinde kullanabileceğiniz dilerseniz çalışanlarınızı veya iş ortaklarınızı ödüllendirmek, dilerseniz sevdiklerinize hediye etmek için Dijital veya Basılı 1 yıl geçerli Biggtravel Hediye Çeki satın alabilirsiniz.

Yurtiçi ( otel, uçak bileti, tur, araç kiralama, restoran rezervasyonu vb. ) ve Yurtdışı seyahat hizmetleri hakkında travel@biggtravel.com’dan yada 0216.404.11.30 nolu telefondan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.