Seyahat & Deneyimler Koşullar ve Uygulama

SANAL MAĞAZA ( BIGGLOYALTY ) nin sunmuş olduğu tüm SEYAHAT hizmetleri Sanal Mağaza grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır.

– Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar, uçak ve otel yer durumu ile sinirlidir.

– Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

– Aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada kişibaşı veya tek kişilik odada kişibaşı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (oda kahvaltı) ayrıca belirtilerek sunulur.

– Tur hizmetlerinde dâhil olan bileşenler için lütfen ilgili Seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

– Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.

– Belirlenen Krediler / Puanlar / Ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.

– Kesin rezervasyonlar yapıldıktan sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra isleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

– Ayrıca tüm hizmetlerin sağlanmasında Sanal Mağaza /Biggtravel’in kontrolü dışında gelişebilecek gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin vasıtayı kaçırması, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, seyahati hastalık vb. nedenlerle yarıda bırakması, kanunlara riayetsizlik etmesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı  FİRMAMIZ / Sanal Mağaza / Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iade talebinde bulunulamaz.

– Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda vaat edilen hizmetin sağlanamamasından Sanal Mağaza / Biggtravel sorumlu değildir. Sanal Mağaza / Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

– Belirtilen hizmetlere ait rezervasyon geçen misafir, tüm koşullar uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

– Odalara giriş birinci gece konaklamasında, en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Son gün çıkışta ise otel odalarının saat 12.00’de boşaltılmış olması gerekmektedir.

– Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kişi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır.

– Uçak Kalkışından en az 4 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.

– Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

– Rezervasyonların minimum 4 hafta öncesinden Biggtravel’a bildirilmiş olması gerekir.

– Belirtilen tüm turlar İstanbul çıkışlıdır.

–  Teklifin geçerli olduğu son tarihe kadar, kesin kişi sayısı acenteye iletilmelidir ve ön ödeme yapılmalıdır. Aksi takdirde sunulan teklif geçerliliğini kaybeder.

– KDV ve ÖTV değerlerindeki artışlar SANAL MAĞAZA’nın fiyatlarını yansıtılır.

– Döviz kurunda yaşanabilecek artışlarda BIGGTRAVEL fiyatlarını revize etme hakkını saklı tutar.