Akademi Duru Online Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

 

Akademi Duru Online Hızlı Okuma Eğitmenlik Sertifika Programı

akademiduru.com web sitesinde alınacak eğitimlerde geçerdir.

Eğitim Süresi : 30 gün
Eğitim Türü : Uzaktan Eğitim ile video ders
Belgelendirme : Üniversite onaylı sertifika
Eğitimin Amacı : Beynin etkin çalışma prensiplerini öğrenerek hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmenin sırlarının keşfi ve aynı zamanda bireylerin daha iyi anlamaları, anladıklarını da uzun süre hafızalarında tutmaları amaçlanmaktadır.
Eğitimin içeriği
Hafıza Nedir?
Nasıl öğreniriz?
Beynimiz ve işleyişi
Hafıza Türleri
Etkin Hafıza Sistemleri
Diğer teknikler ve modeller

Sipariş Koşulları:

• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.

• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.

• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.

• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:

• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.

• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.

• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün, kargo ile sevk edilmez.