Su İçi Koşu 10 Saatlik Antrenman Paketi

Aqua Jog Club Su İçi Koşu 10 Saatlik Antrenman Paketi

1 Kişiliktir. 1 ders 1 saattir.

Suda dikey pozisyonda, tüm vücut kaslarını kullandığımız, suya karşı meydan okuduğumuz yürüme ve koşu bazlı bir spordur. Antrenman boyunca çalışmayan bir kas kalmaz, var olduğunu bile bilmediğiniz kaslarınızı keşfedersiniz.

Suyun yoğunluğu havadan 12 kat daha fazla olduğu için AquaJog® antrenmanı ile kara sporlarına göre 12 kat daha etkili bir çalışma gerçekleşir. Kendi vücut ağırlığınızla suya karşı meydan okurken 1 saatte 600-800 kalori arası yakım gerçekleşir ve antrenman boyunca suyun vücudunuza yaptığı manipülasyon masaj etkisi yaratır. Bu sayede kısa sürede su vücudunuzu değiştirmeye başlar. Fazla kilolar, selülit, kas ağrıları, eklem rahatsızlıkları vücudunuzu terk eder. Kaslarınız şekillenmeye başlar, vücudunuz yerçekimine yenik düşmez ve sımsıkı bir görünüme sahip olursunuz.

Antrenman boyunca tam anlamıyla bir total body çalışması gerçekleşir. AquaJog® ile suda koşma, mekik, kürek çekme, temel pilates ve core egzersizlerinden oluşturulmuş, farklılaşan bir antrenman programı uygulanır. Bir saatte fitness ve cardio antrenmanı ile 600-800 kalori yakımı gerçekleşir.

Bir adet AquaJog® kemeri ve full motivasyonla 1 saat boyunca suya meydan okuyun!

Yürümeyi bilen, 7’den 70’e herkes AquaJog® yapabilir.

Hamileler için AquaJog
Hamilelik dönemini fiziksel ve ruhsal olarak rahat geçirmenize yardımcı olur.
Artan vücut ağırlığınızla birlikte suda karada yapamayacağınız birçok hareketi rahatlıkla yapmanızı sağlar.
Aşırı kilo alımını önler.
Esneklik kazandırır.
Eklem ve kaslarınızı güçlendir.
Bel, sırt, bacak ağrılarınızı hafifletir.
Doğum sonrası kilolarınızı vermenizi ve vücudunuzun kısa sürede toparlanmasını sağlar.

Çocuklar için AquaJog
Çocuklarınız eğlenirken sağlıklı ve sağlam bir vücut yapısı kazanır.
Çocukların gelişim döneminde kas yapılarının ve eklemlerinin güçlenmesini sağlar.
Esneklik kazandırır ve postürü düzeltir.
Nefes egzersizleri sayesinde kalp ve akciğeri geliştirir.
Çocuklukta oluşabilecek obeziteyi engeller.
Yoğun eğitim hayatında mental rahatlama sağlar.
Sosyal bir ortam sağlar.

Geçerli olduğu şube; 
ATAŞEHİR / MY CLUB
Adres: Barbaros Mahallesi Dereboyu Caddesi 4C/7 Ataşehir/Istanbul

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün kargo ile sevk edilmez.