Çanakkale Eceabat Hotel Caeli

Çanakkale Eceabat Hotel Caeli’de Haftasonu 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir. 

170 hektarlık üzüm bağları arasında sanat ve doğa ile iç içe olan Hotel Caeli’de hafta sonu 1 gece 2 kişi Deluxe bağ manzaralı odada oda-kahvaltı konaklama.

Kendi bağlarında yetiştirdiği en iyi kalite üzümleri, dünyaca ünlü Caudalie marka spa tesisleriyle, özenle seçilmiş çağdaş sanat koleksiyonuyla, gurme mutfağıyla tüm duyularınıza hitap eden benzersiz bir tatil deneyimini yaşamanız için sizleri bekliyor.

Hotel Caeli, Gelibolu Yarımadası’nın tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde kurulmuştur. Hotel Caeli, Çanakkale ilinin, Eceabat ilçesi Kumköy bölgesinde konumlanmıştır. İstanbul – Çanakkale 320 km’dir.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.