Cappadocia Estates Hotel 1 Gece 2 Kişi Oda Kahvaltı Konaklama

Cappadocia Estates Hotel 1 Gece 2 Kişi Oda Kahvaltı Konaklama

5 Yıldızlı  Otel’de  1 gece 2 kişi  Süperior Cave Room Oda Kahvaltı Konaklama

Rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Kapadokya’nın hiç bir yere benzemeyen coğrafyasının eşsiz güzelliği ile size kendinizi evinizde gibi hissettirerek kişisel tarihinize unutulmaz anlar kaydettiren güzel atlar diyarının en huzurlu konaklama yeri.

Cappadocia Estates Hotel, Nevşehir Kapadokya Havalimanı 49 km, Kayseri Havalimanı 75 km, Göreme Açık Hava Müzesi 13 km, Üçhisar Kalesi 19 km, Kaymaklı Yeraltı Şehri 30 km
Avanos İlçesi 19 km, Ihlara Vadisi  90 km mesafede konumlanıyor.

Check in saati 15:00, check out saati 12:00 dir.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres : Davutlu Mahallesi Vezir Sokak No. 12 Mustafapaşa, Ürgüp / NEVŞEHİR, TÜRKİYE

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.