Çocuk Atölyesi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

7-11 yaş çocukların katılımına uygundur.
4 Gün, 60 dakika, Toplam 240 Dakika Atölye
Sadece aşağıda belirtilen tarihler için geçerlidir.

Herkes yazar olabilir, yeter ki hayallerinizi serbest bırakın!

Çocuk Atölyesi Hakkında:
Çocuk Atölyesi yaklaşık 8 yıldır farklı mekân ve kurumlarda etkinlikler yapmaktadır.
Farklı eğitim alanlarında, alanında uzman eğitmenler tarafından atölyeler gerçekleştirmektedirler.
Temel amaç; sanat odaklı çalışmalar eşliğinde, sanatçı ve çocuğu bir araya getirmek üzerine kuruludur.

“Oyuncak Fabrikası” kitabının yazarı Nermin Ferhan Karamuti ile birlikte katılımcıların “Geri Dönüşüm ve Yeniden Oluşturmak” ana mesajlı “Oyuncaklar” temalı bir hikâye yazmalarının sağlanacağı atölye ile yazar adaylarının hayal güçlerine zenginlik kazandırmak, Türkçeyi doğru ve etkin kullanmalarını sağlamak, duygularını yazıya aktarmalarını sağlamak hedeflenmiştir. Aynı zamanda evdeki oyuncakları değerlendirmek, eskileri onarmak/dönüştürmek/birleştirmek ile ilgili pratik bilgiler paylaşılacaktır. Katılımcılar atölye sonunda kendi hikâyelerini yazmış olacaklardır. Atölye sonunda ortaya çıkan hikâyelerden talep edilmesi durumunda ayrı bir proje olarak “Ortak Hikâye Kitabı” tasarlanması da söz konusu olacaktır.
Atölye online olacağı için katılımcılar evlerinde uygun olan mobil telefonlara önceden belirlediğimiz aplikasyonu kuracaklardır.
Öğrencinin yaşına ve kullanım kabiliyetine göre bilgisayarda da yapılabilmektedir.

Eğitmen                      : Çocuk Kitapları Yazarı Nermin Ferhan Karamut
Yaş Grubu                  : 7-11 yaş
Atölye Seans Süresi   : 4 gün boyunca 60 dakika (Sadece aşağıda belirtilen tarihler için geçerlidir.)
Grup Sayısı           : Minimum 6 kişi – Maksimum 10 kişi (6 kişinin altında kayıt olması durumunda atölye açılmayacaktır.)

Gerekli Malzemeler: Kâğıt, kalem, renkli kalem, silgi, Oyuncak Fabrikası kitabı (Nermin Ferhan Karamuti, Masalperest Yayınları)
(Tablet de kullanılabilir ancak kâğıt kalem kullanılarak yazılması tercih sebebidir.)
Kitap Linki: https://www.dr.com.tr/Kitap/Oyuncak-Fabrikasi/Cocuk-ve-Genclik/Okul-Oncesi-6-Ay-5-Yas/Masal-Hikaye-Kitaplari/urunno=0001856880001

Önemli:
• Atölye minimum 6 kişi maximum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
• Çocuk Atölyesi’nin, Yaratıcı Yazarlık Atölyesine yeterli katılım sağlanmaması halinde iptal etme hakkı saklıdır.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.
Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.