D Resort Murat Reis Ayvalık 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama 

D Resort Murat Reis Ayvalık 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama 

1 gece 2 kişi Comfort Orman Manzaralı Odada kahvaltı dahil konaklama

D-Resort Ayvalık Murat Reis’in kendine ait beyaz kumsal plajında, gün boyu deniz ve güneşin keyfini çıkarın, karşınızda adaların manzarası, arkanızda yemyeşil dağların tertemiz havası ile masalsı bir plaj deneyiminin tadına varın.
İstanbul, Bursa, İzmir gibi kentlerin ortasında yer alan bir sahil kasabası olarak Ayvalık; kara, hava ve deniz ulaşımında çok büyük avantajlara sahip.
49 km yakınlıktaki Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ve 180 km yakınlıktaki İzmir Havalimanı’ndan VIP araçlar ile ulaşım ayrıcalığından faydalanarak D-Resort Ayvalık Murat Reis’e konforla ulaşabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş günü önce yapılması gerekmektedir.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres:Küçükköy Mahallesi Murat Reis Bulvarı Murat Reis Otel, D:No: 4/A, 10410 Ayvalık/Balıkesir

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.