La Planta Online ve Offline Workshop’larda Geçerli Etkinlik Bileti

La Planta Online ve Offline Workshop’larda Geçerli Etkinlik Bileti

Satın alacağınız bu bilet ile La Planta’nın düzenlediği Online ya da Offline Kokedama, Kapalı Teraryum, Kapı Süsü veya Saksı Boyama atölye çalışmalarından birine katılabileceksiniz.

La Planta Hakkında:
Şehrin koşuşturmacasına ara vermek, kendinize vakit ayırmak, dinlenirken üretmek ve eğlenmek için La Planta atölye çalışmaları birebir. Bitki ve çiçek temalı La Planta atölye çalışmalarına her ay yayınlanan takvimi takip ederek katılabilirsiniz.

Kullanım Şekli:
1. Satın alma işlemi sonrasında önce travel@biggtravel.com mail adresinden hizmet sağlayıcı firma olan Biggtravel’a sipariş numaranız ile beraber mail atınız.
2. Hizmet sağlayıcı firma olan Biggtravel tarafından en az 7 iş günü içerisinde online biletinizin kullanıma hazır olduğu onayını aldıktan sonra biletinizi dilediğiniz atölyede kullanabilirsiniz.
3. Atölye takvimi aylık olarak planlanır ve La Planta Instagram hesabı @laplantadesign üzerinden duyurulur.
4. Katılmak istediğiniz atölye için Instagram DM üzerinden mesaj atarak ya da info@laplanta.online e-mail adresine email göndererek talepte bulunabilirsiniz.
5. Her atölye seansı sınırlı kontenjana tabiidir. Bu sebeple müsaitlik doğrultusunda katılım onayınızla ilgili size cevap verilecektir.

Genel Koşullar:
•Aylık olarak planlanan workshop’lar; Kokedama Atölyesi, Kapalı Teraryum Atölyesi, Kapı Süsü Atölyesi ve Saksı Boyama Atölye çalışmalarıdır. Her bir atölye için bilgileri www.laplanta.online/workshop/ linki üzerinden okuyabilirsiniz.
•Workshop tutarına KDV dahildir.
•Para ile değiştirilemez veya herhangi bir para iadesi yapılamaz.
•Satın alınan bilet, tek seferliktir ve iptal edilemez.
•Talep edilen atölye seansı (ilgili gün&saat) için son katılım onayı size ulaştıktan sonra herhangi bir değişiklik veya erteleme yapılamaz.
•Satın alınan biletin belirtilen süre içerisinde kullanılması ve La Planta aylık atölye takviminin takibi katılımcının sorumluluğundadır.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, karşılanacaktır. Bu konuda firmanın onayı gereklidir.
• Firma onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile hizmeti kullanabileceksiniz.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonların 7 iş günü öncesinde yapılması gerekmektedir.
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 7 iş günü öncesinde yapılması gerekmektedir.
Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.