Menalo Hotel Premium Istanbul Airport 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Menalo Hotel Premium Istanbul Airport 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

4 Yıldızlı otelde 1 Gece 2 Kişi kahvaltı dahil standart odada konaklama

Tek kişilik konaklamalarda geçerli değildir.

İstanbul Havalimanı’na araçla sadece 10 dakika mesafede bulunan Menalo Hotel Premium İstanbul Airport, kısa veya uzun süreli konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere farklı oda tipleriyle lüks bir hizmet sunuyor.

Evinizdeki huzuru ve konforu hissedebileceğiniz 75 odası, ücretsiz ve yüksek hızlı kablosuz interneti ve modern tasarımı ile günün yorgunluğundan kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres : Fatih Mh. Dr. Hilmi Demirci Cd. No:32 Taşoluk Arnavutköy İstanbul

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.