Muğla 1. Bölge – Dalaman Havalimanı Transfer Hizmeti

Muğla 1. Bölge – Dalaman Havalimanı Transfer Hizmeti 

Transfer Mercedes Vito veya muadili araçlar ile en fazla 4 yolcu ile sağlanmaktadır

NO BÖLGE LOKASYON   HİZMET
1 1. Bölge Sarsala, Sarıgerme, Ortaca, Göcek, İztuzu, Dalyan, Köyceğiz   Lütfen İlgili ürün linkine gidiniz.
2 2. Bölge Çalış Plajı ,Fethiye (Merkez),Hillside & Lykia,Ovacık ,Ölüdeniz,Gökova, Akyaka,Ekincik   Lütfen İlgili ürün linkine gidiniz.

SOSYAL MESAFE : Sosyal mesafenin korunmasını sağlamak amacıyla transfer araçlarımızda sürücü ve yolcu bölümleri arasında şeffaf plastik perde yada pleksi panel eklenmiştir.
ARAÇ İÇİ HİJYEN: Araç içlerinde yolcuların kolaylıkla ulaşabileceği sıvı el dezenfektan,peçete ve kolonya hazır bulunacaktır.
ARAÇ DEZENFEKSİYON : Her transfer sonrasında aracın yolcu kısmının koltuk döşeme ve sert yüzeyleri sağlıklı ve güvenilir dezenfektan ürünleri ile dezenfekte edilmekte ve araçlar havalandırılarak bir sonraki transfere hazır hale getirilmektedir.
MASKE VE ELDİVEN: Tüm sürücülerimiz maske ve eldiven kullanımına geçmiştir.
EL HİJYENİ : Seyahat başlangıcında sürücülerimiz tarafından üyelerimize sıvı el dezenfektan veya kolonya ikram edilmesi hizmet standartı olarak eklenmiştir.

Önemli:
•Transfer hizmeti hakkı sadece tek yönlü ulaşım için geçerlidir.
•Transfer rezervasyonu yapılırken, uçuş bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir.
•Hizmet Vito veya muadili araçlar ve İçişler Bakanlığı genelgesi doğrultusunda %50 kapasite kullanımı ile en fazla 4 yolcu ile sağlanmaktadır.
•Adresten alımlarda bekleme süresi rezervasyon saati itibariyle azami 15 dk’dır. Bu sürenin aşımı halinde hizmet kullanılmış sayılır.
•Karayolları Trafik Yönetmeliği’nin 150’nci maddesinde belirtilen koruyucu tertibat mevzuatına göre, şehir içinde otomobil, kamyonet ve arazi taşıtı türü araçlarda 1.50 metreden kısa ve 36 kilogramın altındaki çocukların taşınması sırasında, çocukların ağırlığına uygun ‘çocuk koltukları’nın kullanılması zorunludur. Bu tarife uygun çocuk veya bebek yolcusu bulunması durumunda rezervasyon sırasında mutlaka talebinizde belirtiniz.
•Talep edilmesi halinde müsaitlik durumuna göre 1 adet bebek veya 1 adet çocuk koltuğu ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bebek veya çocuk koltukları rezervasyon esnasında belirtilmediği takdirde araçlarda bulunmamaktadır. Rezervasyon sırasında belirtilmediğinden araçta bebek veya çocuk koltuğu bulunmaması sonucunda oluşabilecek ceza veya meydana gelebilecek kazada yaşam kaybı veya sakatlık gibi durumlardan Sanal Mağaza hiçbir cezai veya hukuki sorumluluğa sahip değildir. Yolcu sayısı hesaplamasında çocuk veya bebek koltuk adedi toplam sayıya dahil edilmektedir. Yasalar ve Sanal Mağaza politikası doğrultusunda araçta bulunan çocuk veya bebek koltuklarının misafirler tarafından bağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir mesuliyet kabul edilmeyecektir. Şoförler sadece teknik anlamda sözlü destek verebilmektedir.
• Transfer yapacak olan araç tipi önceden belirlenemez. Müsait olan ilk araç transferi gerçekleştirecektir.
• Transfer fiyatı ilgili havalimanından tek bir adrese yapılacak transfer için geçerlidir.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Rezervasyonların istenen tarihten en az 4 gün önce yapılması zorunludur.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 4 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.