NG Sapanca Wellness & Convention Hotel

NG Sapanca Wellness & Convention Hotel Hafta Sonu 2 Gece 2 Kişi Yarım Pansiyon Konaklama

Hafta sonu (Cuma- Pazar) 2 Gece 2 Kişi Superior Odada Yarım Pansiyon Konaklama

Yarım Pansiyon konaklama içeriği;
Yarım pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelince alınan tüm içecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoranlar ücretli olarak hizmet veriyor.

Hizmet Saatleri;
07.00-10.00 Kahvaltı
16.15-17.15 Beş Çayı
19.00-22.00 Akşam Yemeği

Tesis, mis gibi orman havasıyla yemyeşil ağaçların arasında kalan bir ortamda huzur ve stressiz bir tatil vaat etmektedir. Sapanca mevkiindeki tesis Sapanca Gölü’ne ise 1 km ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 85 km mesafede konumlanmaktadır.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.