Özge Ersu Sanal Gezileri – Ürdün Petra

Özge Ersu Sanal Gezileri 01 MAYIS 2021, Cumartesi Günü – Ürdün Petra

01 MAYIS 2021, Cumartesi günü Saat:21:00 Zoom üzerinden yapılacaktır.
Tek kişi için geçerlidir.
Rezervasyon zorunludur.
Son Rezervasyon: 28 Nisan 2021 Saat 13:00

02 Mayıs, Pazar günü Masal diyarı Ürdün Petra’yı uzman profesyonel rehber ÖZGER ERSU eşliğinde evinizin konforunda dört boyutlu gezmeye ne dersiniz ?

Özge Ersu Hakkında
Turizm Uzmanı, Deluxe Yurt Dışı Gezi Programcısı, Profesyonel Turist Rehberi, Gezi ve Müzik Yazarı, Müzikal Radyo Belgeselleri Yapımcısı, Sunucu, Yayıncı,Konuşmacı ve Eğitmen. Dünyanın değişik ve çoğunlukla ulaşılması zor coğrafyalarına yaptığı deluxe geziler, üniversite, özel ve resmi kurumlarda verdiği konferanslar, eğitim ve sunumlar, radyolarda ve sayısal platformlarda yayınlamakta olduğu müzikal belgesel Laterna ve web üzerinden yayın yapan belgesel radyosu Lateradio ile tanınmaktadır. Değişik dillerdeki şarkıların hikayelerini bilmesi ve anlatması ile ünlüdür.

Online Gezi tarihi : 01 MAYIS 2021 / Saat 21:00 

Son Rezervasyon: 28 Nisan 2021 / Saat 13:00 

Zoom link detayları gezi başlamadan yarım saat önce katılımcılara ayrıca yönlendirilecektir.

Katılımcıların, telefon ve maillerini kontrol etmesi gerekmektedir.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye, online gezi ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.