Ramada by Wyndham Cappadocia’da 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Ramada by Wyndham Cappadocia’da 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

5 Yıldızlı Otelde standart Odada 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş günü önce yapılması gerekmektedir.

Ramada by Whndham Cappadocia otelimizin sunduğu şıklığın ve konforun keyfini çıkarın.
Doğu Anadolu’daki Kapadokya bölgesinin kalbinde güzel Erciyes Dağı ve geniş vadi manzaralarının ve keyfini çıkarabilir ve Ürgüp bölgemizin sunduğu tüm konfor ile konukseverliği deneyimleyebilirsiniz.

Ramada by Wyndham Cappadoci; Ürgüp sehir merkezine 9 km / 18 dk,Göreme sehir merkezine 3 km / 6 dk, Avanos sehir merkezine 10 km / 20 dk,Uçhisar sehir merkezine 7 km / 15 dk, Nevsehir sehir merkezine 15 km / 30 dk ve Kızıl Çukur Vadisi’ne yürüyüs mesafesinde Kapadokya Bölgesinin tam
orta noktasında yer almaktadır.

Nevsehir Kapadokya Havaalanına 45 km / 45 dk, Kayseri Havaalanına ise 75 km / 75 dk mesafededir.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres: Karatas Mevkii Nevsehir Cad Ortahisar Urgup, Nevsehir, 50400

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş günü önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.