Steakroom İstanbul 2 Kişilik Lokum Mix Menü

Steakroom İstanbul 2 Kişilik Lokum Mix Menü

Menü fiyatı 2 kişi için geçerlidir.
Rezervasyon gereklidir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 5 iş günü önce yapılması gerekmektedir.

Lezzetin Avan-Garde Hali
Sizi şehrin kalabalığından uzaklaştıran “Steakroom İstanbul” etin en leziz hallerini sunan menüsü, güler yüzlü ekibi ve hem şık hem de rahat çizgilerin buluştuğu dekorasyonuyla uzun zamandır özlenen deneyimi yaşatıyor. Uzun süre vakit geçirmeniz için tasarlanan Steakroom İstanbul’da yazın yeşilliklerin arasında oturabileceğiniz bir yazlık bahçe, kışın ise sıcacık, uzun bir masada, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir kış bahçesi sunuluyor. Bir et restoranından fazlasını yaşatan “Steakroom İstanbul” etkinliklerinizin de vazgeçilmez adresi

Menü İçeriği: 
Sosis 2 adet
Köfte 2 adet
Lokum 170 gr
Spagetti 170 gr

Adres:Fatih Sultan Mehmet Mah. Atatürk Cad. No:18 Sarıyer / İstanbul

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.
• Restoran, Cafe, Mekan, Özel Tesis gibi mekanlarda yapılacak rezervasyonlarda tüm rezervasyonlar tesisin müsaitliğine göre yapılır, özel müşteri talepleri ( cam kenarı, ön masa vb. ) için herhangi bir garanti verilmez.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 5 iş gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.