Tatlimeyve.com %20 İndirim Kuponu

Tatlimeyve.com %20 İndirim Kuponu

İndirim www.tatlimeyve.com internet sitesinde geçerlidir.
İndirim oranı 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 

Tatlı Meyve Hakkında:

“Yenilebilir Lezzet Çiçekleri” kategorisinde uzun yıllardır deneyimi bulunan, daha öncesinde bu kategorinin lider firmalarının kurucu ve yönetici kadrosunda yer alan bir ekip tarafından hayata geçirilmiştir.
Klasik hediyeler veya “sade bir çiçek” gönderme anlayışı, yurt dışında olduğu gibi artık ülkemizde de yavaş yavaş değişiyor.
Çiçekten vazgeçemiyoruz ama aynı zamanda farklı türde bir hediye de sunmak istiyoruz. İşte Tatlimeyve.com bu anlayıştan hareketle doğdu.
Yüksek Müşteri Memnuniyeti doğrultusunda, doğru ürünü doğru fiyata ve doğru zamanda alıcısına ulaştırmak.

Taze günlük üretimle, katkı maddesiz en güzel meyve sepeti, kek buketi, kurabiye çiçeği ve çikolatalı lezzetler truffle ile hazırlanmış doğumgünü, tebrik, teşekkür, yenidoğan bebek, yılbaşı, sevgililer günü, kadınlar günü, anneler günü gibi özel kutlamalarınıza kişiye özel siparişle şubelerinin olduğu illerde aynı gün, tüm Türkiye’ye 24-48 saat içerisinde teslimatlı bu Lezzetli Buket şimdi sizlere fırsatları ile hizmetinizde.
Tatlimeyve.com şubelerinin bulunduğu İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Antalya, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Gebze, Konya, Eskişehir ve Mersin  için aynı gün ücretsiz teslimat sağlanmaktadır.
Teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır. Gönderimler tatlimeyve.com’un Türkiye genelinde gönderim yaptığı tüm iller için geçerlidir.

İndirim Koşulları:
• Şirketimiz tarafından size bir dijital indirim kodu gönderilecektir. Bu kod ile 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde %20 indirim alabilirsiniz.
• Kampanyadan faydalanabilmek için ”Sepet” adımında yer alan ”Kupon Kodu” alanına ”İndirim Kodu” yazılması gerekmektedir. Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.
• Bu kampanya diğer Tatlimeyve.com kampanyaları, indirimleri ve “Haftanın İndirimli Ürünleri” uygulaması ile birleştirilemez.
• İndirim kuponları tek kullanımlıktır.
• Kuponlar birleştirilerek kullanılamaz.
• Dijital indirim kodu gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• Dijital indirim kodu olmadan indirim kuponları işleme alınmaz.
• Kampanya kapsamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkı TatlıMeyve’de ve Sanal Mağaza’da saklıdır.

Dikkat:
• Kod gönderimi yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İndirim kodu olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Dijital kodlarınız sipariş tarihini takip eden 3 iş günü sonrasında işleme alınır ve tarafınıza gönderilir.

Kod siparişinin minimum 3 iş günü öncesinden yapılması gerekmektedir. Hafta sonu oluşan yoğunluktan etkilenmemek için randevunuzu bir hafta önceden almanızı tavsiye ederiz.

Bu ürün bir kupon ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.