Telefonda Diyetisyen Danışmanlığı Hizmeti

Tek kişi için geçerlidir.
Hizmet telefonda verilecektir.

Bu danışmanlık hizmetinde Sağlıklı beslenme ile ilgili genel bilgilendirme ve önerilerde bulunulmaktadır.

Hizmetten yararlanabilmek için, sipariş oluşturulmasının ardından, 3 iş günü içerisinde, sisteme kayıtlı mail adresinize Biggtravel tarafından bilgilendirme maili yönlendirilecektir.

Biggtravel tarafından mail adresinize yönlendirilecek danışman hattının bilgisinin ardından; dilerseniz ileri tarihe randevu oluşturmak için arayabilir veya aynı gün mesai saatleri içerisinde hizmetten faydalanabilirsiniz.

İleri tarih için oluşturduğunuz randevu saatinizde tekrar danışman hattımızı arayarak hzimetten faydalanabilirsiniz.

• Sağlıklı Beslenme Danışmanı (Diyetisyen), gerekli şartlarda Müşteri’nin sağlık anamnezini;

Kilo–boy ve beden kitle endeksi, kronik hastalığının varlığı, kullandığı ilaçlar gibi bilgileri alarak kişinin  beslenmesine yönelik önerilerde bulunabilir.
Kronik hastalığı veya beslenme modelinin/diyetin olumsuz etkileyebileceği herhangi bir hastalığı (diyabet, kalp, yüksek tansiyon gibi) ya da rahatsızlığı bulunan Müşteri’nin bilgi ve önerileri uygulamadan önce muhakkak doktoru ile paylaşması ve doktorunun kararına göre hareket etmesi gerekir.

• Sağlıklı Beslenme Danışmanı (Diyetisyen);
Diyet ve sağlıklı beslenme ürünleri, ilaçları ile ilgili bilgilendirme yapmaz; bu hizmet çerçevesinde her ne sebepten  olursa olsun ürün ve ilaç önerilmez, reçete yazılmaz.
Bu tür talepler, doktor önerisi ve aynı ya da farklı branşlarda hizmet veren doktor, diyetisyen ve hastaneler ile ilgili görüş ve yorum istekleri karşılanmaz.  Bu hizmet her gün 10:00-22:00 arası verilir. Telefonda hizmet süresi her seferde en fazla 15 dk. ile sınırlıdır.

Önemli Bilgilendirme:Edindiği bilgiler ve öneriler çerçevesinde tercihlerinden, kararlarından, uygulamalarından ve bu tercih, karar ve uygulamalarının her türlü ve bütün maddi, cismani, mali, gayri mali ve hukuki sonuçlarından münhasıran ve müstakilen Müşteri sorumludur.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:

• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 10 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.