The Ritz-Carlton İstanbul Atelier Real Food’da Brunch

The Ritz-Carlton İstanbul Atelier Real Food’da Brunch

Önemli: Tek kişi fiyatıdır.
Kişi sayısı kadar alım yapılması gerekmektedir. Rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 5 iş günü önce yapılması gerekmektedir.

Sadece Pazar günleri geçerlidir.

12:00-15:00 saatleri arasındadır.

Adını zanaatkarların üretimlerini gerçekleştirdikleri yerden esinlenerek alan ve ‘gerçek yemek’ tabirini de adıyla birlikte kullanacak kadar iddialı olan Atelier Real Food; yepyeni bir brunch konseptiyle, misafirlerine merhaba diyor.

Haftanın son gününü aile üyeleri ve dostlarla birlikte leziz ve keyifli bir şekilde geçirmek isteyenler, Executive Şef Selami Güleryüz ve ekibinin hazırladığı ‘çiftlikyen masaya’ konseptli Brunch büfesinde unutulmaz bir yemek serüveni yaşayacak. Dünya mutfaklarının en sevilen örneklerinin sunulduğu ‘Farm to Brunch’ta, konuklar her hafta yenilenen atölyelere bizzat eşlik ederek keyifli ve leziz bir gün yaşarken, minik misafirler, onlar için tasarlanmış ‘Kids Atelier’de t-shirt boyamadan maske yapımına kadar pek çok farklı aktiviteye katılarak hem eğleniyor hem öğreniyor. Pek çok lezzetin, hem göze hem damağa hitap ettiği brunch’ta birbirinden farklı ve ev yapımı ürünlerle donatılmış zengin şarküteri büfesi, konukların kendilerini adeta bir mandırayı ziyaret etmiş gibi hissedeceği süt ürünleri köşesi, taze meyve suları, ev yapımı ekmekler, ev yapımı makarnalar, pideler, Türk ve Akdeniz mutfaklarından seçme tatlılar iştahları kabartacak. Aynı zamanda Meksika mutfağının sevilen lezzetlerinin yer aldığı büfede ise yerli üreticilerden sağlanan en doğal ürünlerle hazırlanmış avokado tost, quesadilla, ranchero tarzı yumurta çeşitleri ve taco gibi tatlar bulunacak. Bu lezzetlere eşlik edecek içecek büfesinde ise yine farklı sebze ve meyvelerle hazırlanmış organik ‘mocktail’ler ve smoothiler bulunacak.
Ailece unutulmaz bir deneyim yaşatan brunch, her hafta farklı temalarda hazırlanacak bir adet kokteyl sunuluyor.
Boğaz’a karşı canlı müzik programının eşlik ettiği ‘Farm to Brunch, her Pazar 12.00 – 15.00 arasında ‘gerçek’ ve ‘doğal’ lezzet tutkunlarını bekliyor.

Adres:Suzer Plaza, Askerocagi Caddesi, No:6 Elmadag/Sisli , 34367 İstanbul

Sipariş Koşulları:
•Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
•Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.
•Şirketimiz tarafından tesis ( otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları ) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
•Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Dikkat:
•Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 5 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.