Vizgo Akademi Online (Uzaktan Eğitim) 1 yıllık Abonelik Paketi

Vizgo Akademi Online (Uzaktan Eğitim) 1 yıllık Abonelik Paketi

vizgoakademi.com web sitesinde yer alan 1 yıllık Vizgo Akademi online bütün eğitimlerini kapsamaktadır.

Eğitimin Türü: Uzaktan Eğitim ile Video Ders

Bilgi dolu, hayatın içinden, faydalı ve eğlenceli videolarla kendinizi geliştirebileceğiniz bir e-öğrenme platformu olan Vizgo Akademi, yepyeni yüzü ve içerikleriyle online eğitimleri izleyebilirsiniz.
Başarı, liderlik, iletişim, motivasyon gibi birçok farklı alanda, uzman eğitmenler tarafından verilen ortalama 2 dakikalık mikro eğitimlerin yer aldığı Vizgo Akademi’de 67 farklı başlık bulunmaktadır. Yaklaşık 900 soruya yanıt veren bu mikro eğitim portalındaki eğitimlere vizgoakademi.com adresinin yanı sıra IOS ve Android telefonlarda yer alan marketlerden Vizgo uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz
Mevcut içeriklerin yanı sıra yıl içinde eklenecek yeni eğitimleri de ek bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

Online öğrenme portalımızda alınan eğitimlerle ilgili bir plan oluşturabilmenizi ve bunları planınıza ekleyerek kolaylıkla izleyebilmenizi sağlıyor.

Üstelik her eğitim sonrası ilgili eğitimin dijital sertifikasını da hem sistem üzerinden görüntüleyebiliyor hem de bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Hakkımızda:
Vizgo, 2005 yılından beri, güçlü içerikleriyle ve profesyonel ekibiyle faydalı, öğretici ve eğlenceli eğitim videoları üreten bir öğrenme platformudur.
Vizgo ile “Eğitim Cebinizde” …

Kullanıcılara hem kaliteli bilgi hem de kolay ulaşılabilirlik ile yüzlerce sorunun cevabını bulacakları bir öğrenme ortamı sunuyoruz.Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden izleyin.

Mobile uygun olarak tasarlanmış eğitimlerimizi ister cep telefonunuzdan, isterseniz bilgisayarınızdan veya tabletinizden istediğiniz şekilde izleyebilirsiniz.Çevrimdışı izleyin

Videolarınızı mobil uygulama üzerinden indirerek internetinizi harcamadan veya internet olmayan ortamlarda da rahatlıkla izleyebilirsiniz.Başarınızı belgelendirin. Başarılı bir şekilde tamamladığınız tüm eğitimlerden sonra katılım sertifikanızı alın.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, karşılanacaktır. Bu konuda firmanın onayı gereklidir.
• Firma onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile hizmeti kullanabileceksiniz.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

 

Dikkat:
• Rezervasyonların 3 iş günü öncesinde yapılması gerekmektedir.
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• Nano Dezenfeksiyon hizmeti için konfirmasyon / referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş günü öncesinde yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.