Wyndham Grand Hotel Kayseri

Wyndham Grand Hotel Kayseri 1 Gece 2 Kişi Konaklama

5 Yıldızlı Otelde Standart Odada 2 Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş günü önce yapılması gerekmektedir. 

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birinde merkezi bir konumda bulunan Wyndham Grand Kayseri otelimiz, hareketli şehir manzaraları, Erciyes Dağı’nın nefes kesici manzarasını ve Kayseri Kalesi gibi büyüleyici kültürel mekanlara yakınlığı sunmaktadır. Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan (ASR) sadece altı kilometre uzaktayız. Buradayken 24 saat açık fitness merkezimizde aktif kalın, ısıtmalı kapalı yüzme havuzumuzda yüzün ve sauna, güzellik salonu ve rahatlatıcı spa alanında rahatlayın. Tesis bünyesindeki lezzetli yemek seçeneklerimizi de seveceksiniz: Restoranda geleneksel Türk ve dünya mutfağının tadını çıkarın, lobi salonumuzda kahve veya çay alın ve barda serinletici kokteyllerin ve hafif atıştırmalıkların tadını çıkarın.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres: Gevhernesibe, Tekin Sk. no 2, 38110 Kocasinan/Kayseri

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 iş gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.