Alaçatı Barbarossa Otel

Alaçatı Barbarossa Otel 3 Gece 2 Kişi Yarım Pansiyon Konaklama 

Alaçatı Barbarossa Otelde 3 Gece 2 Kişi Bahçe Manzaralı Odada Yarım Pansiyon Konaklama

Alaçatı eğlencelerine ortak olup unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatabilmek için sizleri Barbarossa Hotel alaçatı da beklemekteyiz..

Alaçatı da bulunan otelimiz Adnan Menderes Havalimanı 69.74 kmIlıca Otobüs Terminali 1.35 km uzaklıktadır.

Ayrıca Çeşme Kalesi 4.83 km.Tanay Milli Parkı 3.19 km.Bamboo Urla AVM 37.03 km.Cumhuriyet Meydanı 4.88 km.Ilıca Plajı 1.51 km mesafede yer almaktadır.

Sipariş Koşulları :
•Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
•Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden ve veya 0216 538 65 65 no’ lu telefon ile hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz ve talep etmiş olduğunuz ürün ve hizmet ile ilgili tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde  netleştiriniz.
•Şirketimiz tarafından tesis (otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
•Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan doküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.
•Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres: Ilıca, 5011. Sk. no:34, 35930 Çeşme/İzmir

Dikkat:
•Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.