Kaş Barbarossa Otel

Kaş Barbarossa Otel 3 Gece 2 Kişi Yarım Pansiyon Konaklama 

Kaş Barbarossa Otelde 3 Gece 2 Kişi Bahçe Manzaralı Odada Yarım Pansiyon Konaklama

Çukurbağ Yarımadası’nın muhteşem atmosferinde misafirlerini ağırlayan tesis dört mevsim, bölgenin güzelliklerinin tadını çıkarma imkanı sunuyor.

Kaş Barbarossa Muğla Dalaman Havalimanı 93.1 km Antalya Havalimanı 134.2 km Kaş Belediyesi Otogarı 3.96 km Otobüs Durağı 0.64 km uzaklıktadır.

Kaş Barbarossa Hotel Jerveni Cave Hotel, Kaş Marina 3.51 km Mustafa Kemal Atatürk Anıtı 4.19 km mesafede bulunuyor.

Sipariş Koşulları :
•Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
•Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden ve veya 0216 538 65 65 no’ lu telefon ile hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz ve talep etmiş olduğunuz ürün ve hizmet ile ilgili tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde  netleştiriniz.
•Şirketimiz tarafından tesis (otel, restoran, sinema ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili olarak öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz tesisin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda tesisin onayı gereklidir.
•Tesis onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / referans numarası yer alan doküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.
•Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Adres: Çukurbağ Yarımadası Andifli Mah. Bülent Kalkavan Sok. No:2, 07580 Kaş/Antalya

Dikkat:
•Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
•Tesislerde konfirmasyon / referans numarası ( voucher ) olmadan siparişler işleme alınmaz.
•Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi tesis tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.