Forest Kemerburgaz – Macera Parkı Yetişkin Paketi

Forest Kemerburgaz – Macera Parkı Yetişkin Paketi

1 Kişilik Pakettir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

65.000 m² alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forest Kemerburgaz, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

Paket içeriği: 
İp Parkuru(Yüksek)
Zipline ya da İnsan Sapanı

ÖNEMLİ BİLGİLER:

• Gişe, eğitim alan ve parkurlarda sosyal mesafelerimize göre müşterilerimiz yönlendirilecektir.
• Yeni önlemler konusunda personelimize gerekli eğitimler verilmiştir. Eğitimlerimiz ve parkta yönlendirmelerimiz yeni çalışma düzenine göre oluşturulmuştur.
• Maske ile giriş kabul edilmektedir.
• Güvenlik ekipmanlarımızı açık havada bekletilmekte, her kullanım sonrasında dezenfekte ettikten sonra yeni katılımcının kullanımına sunulmaktadır.
• Gişede kalabalığı önlemek için sosyal mesafeler belirlenmiştir.Katılımcılar rezervasyon ile içeriye alınmkatadır.

Aktivite süresi – 2,5 saat 

-Parkura istediğiniz kıyafetle çıkmakta özgürsünüz. Spor ayakkabı, rahat bir pantolon, şort veya eşofman ile çok rahat edebilirsiniz.
-Macera Parkımız, haftanın hergünü 09:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
-http://forestkemerburgaz.com/ adresinden bilgi alınabilir.

KONUM: Mithatpaşa Mahallesi, Davutpaşa Caddesi, Çiftalan Kemerburgaz Yolu Kurt Kemeri Mesire Alanı Kemerburgaz – Eyüp/İstanbul

Sipariş Koşulları:
•Siparişin tercih edilen tarihten en az 5 gün önce verilmesi gerekmektedir.
•Siparişinizi verdikten sonra size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranızı ve buna ek olarak siparişinizi kullanmak istediğiniz kesin tarihi travel@biggtravel.com adresine bildirmeniz gerekmektedir.
•Şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon / indirim kodu (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon / indirim kodu yer alan döküman ile ( Voucher ) tesise gidecek ve hizmeti alacaksınız.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.