Online Yoga & Pilates Hizmeti

undefined

Online Yoga & Pilates Hizmeti

Randevu alınması zorunludur.
Tek kişi için geçerlidir.
Hizmet online verilecektir.

YOGA:
Daha sağlıklı, dingin ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralamak için hazırlanan ve profesyonel eğitmenler tarafından görüntülü olarak ve birebir verilen 30 dakikalık online yoga derslerimiz sayesinde, gündelik yaşamın stresinden uzaklaşabilir, iç huzura kavuşabilir ve zihninizin derinliklerini keşfedebilirsiniz.

PILATES:
Kişiye özel olarak hazırlanan 30 dakikalık online pilates derslerimiz sayesinde zihin ve beden arasındaki bağlantıyı, gücü, direnci ve kas gelişiminizi artırarak kurabilir, daha doğru bir postüre ve sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz.

Atölyelerimiz 30 dakika sürmektedir. Atölye öncesi eğitmen tarafından kişinin herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığı öğrenilir.

Kişide atölyeye katılması için herhangi bir engel bulunmuyorsa atölye aşamaları sırasıyla aşağıdaki şekildedir;

• Isınma
• Ders
• Esneme

Hizmetten yararlanabilmek için, sipariş oluşturulmasının ardından, 3 iş günü içerisinde, sisteme kayıtlı mail adresinize Biggtravel tarafından bilgilendirme maili yönlendirilecektir.
Biggtravel tarafından mail adresinize yönlendirilecek danışman hattının bilgisinin ardından, dilerseniz ileri tarihe randevu oluşturmak ve (Yoga, pilates) tercihinizi belirtmek için arayabilirsiniz.

Önemli:
•Biggtravel tarafından alınan hizmete istinaden müşteriye hizmet hattı numarası mail ortamında paylaşılır.Hizmet Hattı hem eğitmenin ve hem de Müşteri’nin takviminin/programının müsaitlik durumuna göre belirlenecek uygun bir gün ve saat için Biggtravel Hizmet Hattı tarafından Müşteri adına zoom üzerinden  randevu oluşturulacaktır.
•Müşteri’nin spesifik bir eğitmeni talep etme hakkı bulunmamaktadır. Eğitmenler ve Müşteri’ler Biggtravel Hizmet Hattı tarafından müsaitlik durumlarına göre eşleştirilecektir.
•Randevusu alınan Müşteri’nin herhangi bir sebeple randevuya belirlenen gün ve saatte katılmaması halinde Online yaşam koçu hizmeti  kullanılmış addedilecek ve telafi dersi yapılmayacaktır.
•Revizyon talepleri derse 2 saat kalana kadar alınır. 2 saatin altında iletilen rezervasyon talepleri kullanılmış sayılacaktır.
•Biggtravel veya eğitmenlerden kaynaklı bir sebeple (hastalık, cenaze ve herhangi bir sebeple eğitmenin randevuya katılamayacak olması) randevunun iptal olması durumunda Biggtravel Hizmet Hattı  Müşteriyi bilgilendirerek Müşteri’ye en kısa süre içinde uygun yeni bir randevu oluşturacaktır.
•Müşteri işbu Hizmet Koşulları kapsamında belirtilen hizmeti satın almaya karar vermekle online olarak yoga veya pilates dersi almasına engel teşkil edecek herhangi sağlık problemi ve/veya engeli olmadığını ve online ders sırasında herhangi sağlık sorunu ile karşılaşması halinde tüm sorumluluğun kendine ait olacağını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. Bu bağlamda, Müşteri tarafında belirtilmeyen ya da göz önünde bulundurulmayan bir konu sebebiyle ve/veya ders esnasında oluşabilecek herhangi sağlık sorunundan ya da komplikasyondan Yoga/Pilates uzmanı/ları veya Biggtavel & Sanal Mağaza sorumlu tutulmayacaktır.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no’lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 10 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.